Akcja „Podaruj święta seniorom razem z Kwadrat Bistro Art”.

W przedświątecznej atmosferze zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Podaruj Święta seniorom razem z Kwadrat Bistro Art”, którą realizujemy we współpracy z Fundacją Pomocy Seniorom i Kresowiakom. W gronie podopiecznych Fundacji znajduje się blisko setka samotnych, schorowanych i wymagających wsparcia seniorów w wieku 80+, których nie stać na to, by kupić jedzenie na Święta.

 

Od 1 grudnia w ofercie Kwadrat Bistro Art dostępne jest Menu Świąteczne. 10% od wartości każdego zakupionego produktu z tego menu przeznaczymy na przygotowanie posiłków świątecznych dla podopiecznych Fundacji, a w przypadku jednorazowych zakupów za kwotę min. 100 zł, będzie to już 15% wsparcia, które zasili nasze działania na rzecz seniorów.

 

W Menu Świątecznym Kwadrat Bistro Art znajdą Państwo tradycyjne domowe pierogi, pasztety, wędliny i inne świąteczne specjały. Pełne Menu Świąteczne jest dostępne TUTAJ

Potrawy przygotowane przez naszych kucharzy można zakupić bezpośrednio w Bistro, w opcji „na wynos”, jak również zamawiać z wyprzedzeniem i odbierać w umówionym terminie.

 

Wszystkie zamówienia przyjmujemy w godzinach 12:00 – 19:00 (poniedziałek – sobota)

✆ 607 907 704 lub 22 100 90 02

mail: bistro@teatrkwadrat.pl

 

Gorąco zachęcamy Państwa do zakupu potraw w Kwadrat Bistro Art w okresie przedświątecznym. Kupując w Bistro pomagamy w dwójnasób: finansujemy posiłki dla seniorów i zapewniamy pracę zespołowi Bistro, który w związku z brakiem możliwości prowadzenia stacjonarnej działalności gastronomicznej również walczy o przetrwanie.

 

Dodatkowo w ramach akcji uruchamiamy subkonto o numerze 42 1240 1040 1111 0011 0302 2049, z którego wpłaty, w całości, również przeznaczymy na sfinansowanie posiłków świątecznych dla seniorów.

 

Im większa będzie skala naszych działań, tym więcej stołów nie będzie puste w Święta.

 

Wesołych Świąt!

Zespół Fundacji TKwadrat