Szlachetna Paczka 2016

Fundacja TKwadrat wsparła XVI Akcję Szlachetnej Paczki, bo więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu.

Cieszymy się, że mogliśmy zmienić świat na lepsze! Było nam bardzo miło, że mogliśmy być częścią radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu całego zespołu naszej Fundacji udało się przygotować dla wybranej rodziny paczkę na kwotę ok. 10.000zł.

Rodzina ogromnie się ucieszyła ze wszystkich prezentów. Dzieci na wstępie zakładały szybko buty i kurtki, żeby pomagać nosić prezenty, po czym usiadły i zaczęły otwierać swoje paczki.

Mała Kasia powiedziała: „Mamo cały dom prezentów!”. Po czym pobiegła do pokoju dalej szukając zabawek. Wszyscy się cieszyli z ogromnej ilości podarunków.Pani Sabina dostała wymarzoną torebkę, z którą jak powiedziała teraz nie będzie się rozstawać.Pani Monice największą radość sprawiły łóżka dla dzieci, ponieważ wcześniej spały w troje na jednym starym.Ogólnie w całym domu panowała wielka radość. Dzieci cieszyły się z zabawek i słodyczy a dorośli z tego, że ktoś mógł podarować im tak dużo.Jak powiedziała Pani Monika te święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne od poprzednich.

Tak dla nas też to były święta zupełnie inne od poprzednich.

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Zdjęcie użytkownika Fundacja_T_Kwadrat.
Zdjęcie użytkownika Fundacja_T_Kwadrat.
Zdjęcie użytkownika Fundacja_T_Kwadrat.

Dodaj komentarz